کليک ويو ابزاری برای درک نوین کسب و کار

کليک ويو ابزاری برای درک نوین کسب و کار

 

بينش دقيق در  کسب و کار برای همه

اطلاعات بدون شک موجب دگرگوني جهان شده و هر کاربر کسب و کار بايستی در مسير صحيح بکارگيری آن حرکت کند. با استفاده از کليک ويو (QlikView) هر کسی می تواند به راحتی داده ها را تجزیه و تحلیل کند. برخلاف مدل سنتی هوشمند سازی کسب و کار که تنها تعداد محدودی قادر به استفاده از این نرم افزار بودند، در مدل جدیدش همه می توانند با این نرم افزار کار کنند.  این مدل جدید در خصوص کار به صورت گروهی، ادارات و واحد های کسب و کار می باشد برای دسترسی به اطلاعات در جهت تصمیم گیری بهتر می باشد.

با کلیک ویو، شما می توانید مدیریت بیشتری برروی سازمان خود داشته، و سرعت و سهولت انجام کار را افزايش دهيد. کلیک ویو امکان دسترسی به اطلاعات مربوطه را در سطح افراد، گروه ها و بخش ها ممکن می سازد. بنابراین، این امکان  را فراهم می سازد که در فضایی مناسب فرايند اشتراک گذاري اطلاعات در فضای امن جهت بررسی و تصمیم گیری، صورت گیرد.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که کاربر در زمان کاوش درون داده ها، به چه سوالی ممکن است برخورد کند، حتی کاربر هم به درستی نمی تواند به اين سوال پاسخ دهد.  لذا کليک ويو با بهره گيری از مدل استقرار داده ها در حافظه و ساختار انجمني، کاربران را برای پاسخ به سوالات احتمالی و به صورت بصری جهت درک عمیق تر، ياری می کند.

این نرم افزار اپلیکشن های موبایل ها و تبلت ها و داده های مرتبط به آن را پشتیبانی می کند.

 

مزاياي کليک ويو (QlikView)

  • جمع آوری اطلاعات مرتبط از منابع داده  متفاوت در یک داشبورد
  • ايجاد ارتباطات خودکار (بر اساس نام) بین داده ها
  • سرعت فرايند تصمیم گیری جمعی
  • قابليت بکارگيری اشياء بصري متنوع جهت افزايش جذابيت ديداري داشبورد طراحي شده
  • قابليت جستجو در داده ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم (از طريق ارتباطات)
  • امکان دسترسی به داشبوردها از طریق تلفن همراه و تبلت و انجام فرايندهاي استراتژيک در هر زمان
  • تضمين حفظ امنيت اطلاعات
  • جمع آوری و بروز رسانی مخازن داده به صورت خودکار

ارائه خدمات سلف سرويس و عدم نیاز به نیروی IT و يا واسطه های اطلاعاتي از مزایای BI می باشد.

کليک ويو (QlikView) اجازه می دهد که بدون نیاز به نیروی متخصص و يا واسطه ،کاربر به صورت سلف سرویس  نیاز های طراحی يا فيلترينگ داده ها را انجام داده، و همزمان  از امنیت و کیفیت داده ها اطمینان داشته باشد.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید: