مزایای پنهان کلیک ویو

مزایای پنهان کلیک ویو

همه ما می دانیم که تجربه منحصر به فرد و يکتای ايجاد شده  توسط قابليت انجمنی کلیک ویو (QlikView) است که سبب سهولت در  فرايند کشف کسب و کار شده و آن را با ساير ابزارهای اين حوزه متمايز می کند. همچنین می دانیم که شما به سرعت قابليت ساخت داشبوردی مفید، با وضوح بالا و  رابط کاربری آسان در کلیک ویو (QlikView) را داريد. اما طیف گسترده ای از مزایای کلیک ویو (QlikView) وجود دارد که کمتر در ارزيابی ها به آن توجه می شود.

 

در ذيل ۵ مزيت پنهان کلیک ویو (QlikView) اشاره شده است:

 

۱٫ تمام نيازهای شما برای انجام کار در کلیک ویو موجود است.
نرم افزار های هوش تجاری از فروشندگان سنتی، معمولا تنها در بر گيرنده  ابزار لایه کاربر نهایي هستند و قابلیت یکپارچه سازی داده ها و ذخیره سازی داده ها را شامل نمی شوند و يا اين کار با هزينه ای جداگانه و نسبتا” بالا انجام می دهند.  لايه (ETL  (Extract, Transform and Load در ابزارهای هوش تجاری در برگيرنده بخش مرتبط با ارتباط با منابع داده و ايجاد مکعب داده می باشند که علاوه بر پيچيدگی های ذاتی، هزينه طراحی و متناسب سازی بالايي را در پروژه های هوش تجاری به خود اختصاص می دهند. اما در کلیک ویو (QlikView) لايه ETL به عنوان بخشی از هسته کاری ابزار موجود بوده و به سادگی در اختيار کاربر نهايي قرار می گيرد.

۲٫ اگر کلیک ویو (QlikView) یک شخصیت کارتونی بود، حتما” شخصيت گونزالس سريع بود.
اغلب مديران تنها ۵ دقیقه وقت برای بررسی و تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار خود، وقت صرف می کنند. حال در مقايسه با کلیک ویو برای پاسخ های سريع و امکان تغيير محتوی بر اساس انتخاب های کاربر در کسری از زمان، چه ابزاری را می توان پيشنهاد داد؟

۳٫ توسعه در کلیک ویو (QlikView) در حاليکه داده ها در مقابل شما است انجام می شود.
هیچ چیز به اندازه دیدن داده های واقعی و تغييرات آن به طور مداوم در زمان توسعه BI، به طراح کمک نمی کند. هر شی که در کلیک ویو (QlikView) به داشبورد اضافه می شود بلافاصله با داده های واقعی، پر می شود و شما را از نياز به بارگزاری مجدد يا اجرای مجدد بی نياز می کند. صرف یک هفته با داده های خود در این روش، آگاهی بسياری در خصوص کسب و کارتان را برای شما به ارمغان می آورد.

۴٫ موتور محاسباتی با قابليت های مناسب در اختيار شما است.
در کلیک ویو (QlikView) طیف گسترده ای از رو شهای بکارگيری عبارات، توابع آماری و مالی و غیره در اختيار شما است. حتی بهتر از آن، شما می توانید این توابع را ترکیب و محاسبات پیچیده را امکان پذير کنيد. برای مثال تعيين متوسط درآمد برای اولین دوشنبه هر ماه و برای ۶ ماه متوالی برای همه فروشگاه های یک منطقه به شرط تحقق بيش از ۲۰% هدف، در کليک ويو (Qlikvew) یک مشکل به حساب نمي آيد.

۵٫ شما می توانید با استفاده از امکانات کلیک ویو (Qlikvew) برای موارد جديد و پيش بينی نشده هم راهکار داشته باشيد.
هر پلت فرم هوش تجاری دارای ویژگی های خاص و با قابلیت های مشخصی است که اين ويژگی های در طول زمان تکميل و اصلاح می شوند به طوريکه همواره می توان گفت نرم افزار کامل و بدون نقص هنوز نوشته نشده است. کلیک ویو (QlikView) قابل تنظیم ترین پلت فرم BI می باشد و توسعه توابع جديد با قابليت استفاده مجدد، امکان ساخت انواع نمودار جدید، کتابخانه مرجع خارجی چارت و منابع وب و …  تقریبا به صورت بی حد و حصر، در آن وجود دارد.

دیدگاه خود را بنویسید: