آیفون ۸ با قابی کاملا شیشه ای به بازار عرضه می‌شود

آیفون ۸ با قابی کاملا شیشه ای به بازار عرضه می‌شود

چندی پیش شایعه هایی درباره قاب پشتی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس منتشر و اعلام شد که این قاب از جنس شیشه خواهد بود. اما گزارش های جدید حاکی است قاب آیفون ۸  کلاً «شیشه ای» است.
اتاق خبر ۲۴: این طراحی به منظور پشتیبانی آیفون جدید از فناوری شارژ بی سیم در نظر گرفته شده است.
این اخبار در گزارشی از «مینگ چی کو» از شرکت KGI Securities منتشر شده که منبع زنجیره تأمین اپل است. وی می گوید: « به عقیده ما یکی از دلایلی که آیفون جدید با قابی شیشه ای عرضه خواهد شد امکان پشتیبانی از فناوری شارژ بی‌سیم است. ما به تأمین کنندگان EMS پیشنهاد می کنیم برای اطمینان از یک عملکرد فوق العاده شارژرهای بی سیم طراحی و تولید کنند زیرا بعد از عرضه این گوشی های جدید آزمایشی جامع و کلی صورت خواهد گرفت. همان طور که شرکت هون های از منابع بسیاری برای طراحی و تولید آیفون OLED استفاده می‌کند، انتظار می رود شرکت پگاترون تولیدکننده انحصاری شارژرهای بی سیم باشد.»

انتظار می رود علاوه بر شارژ بی سیم، یک مدل از آیفون ۷ هم با یک صفحه نمایش OLED عرضه شود. همچنین اخبار غیر رسمی حاکی است آیفون ۸ پلاس در دو نسخه ارائه خواهد شد که یکی از آن ها دارای صفحه نمایش LCD و دیگری با صفحه نمایش OLED است. البته گوشی آیفون ۸ هم به صفحه نمایش LCD مجهز خواهد بود.
به احتمال زیاد اپل گوشی های جدید خود را در شهریور ماه سال آینده رونمایی خواهد کرد و تا آن زمان اخبار غیر رسمی زیادی از این محصول جدید خواهیم شنید.

منبع: هم رسان

 

 

دیدگاه خود را بنویسید: