از پروسه طراحی داشبورد لذت ببرید

از پروسه طراحی داشبورد لذت ببرید

آخرین گام و با اهمیت تر، این است که از پروسه طراحی داشبورد لذت ببرید. برای من ساخت داشبورد، بزرگترین دستاورد و پاداش به عنوان یک مشاور کسب و کار است.

 

 

گام ششم: از پروسه طراحی داشبورد لذت ببرید.

 

ساخت داشبورد به شما این امکان را می دهد که با افرادی با مشاغل و علایق مختلف سر و کار داشته و درگیر پروسه های پیچیده‌ی انواع کسب و کار ها شوید. بدون شک، این بزرگترین شانس برای یادگیری در زمینه های تکنیکی، فنی و کاربردی در انواع حرفه ها می‌باشد.

اگر در طول مسیر طراحی، هر کجا احساس دلسردی کردید، این نکته را به یاد بیاورید که شاید کاری که انجام می‌دهید درمان سرطان یا پایان دادن به گرسنگی برخی مردم جهان نباشد، اما قطعاً همکاران و شرکای تجاری خود را مجهز به سلاحی بهتر برای هر یک از چالش‌ها و نبردهای پیش رویشان خواهید کرد. ساخت داشبورد هوش تجاری، این امکان را به شما می‌دهد که توانایی‌های آنها را بیشتر کرده و به آنها کمک کنید تا با هوش تر کار کنند و به این امید داشته باشند که زندگی خود را آسان تر نمایند.

علاوه بر این، اگر کلیک ویو برای سازمان شما یک ابزار جدید است، احتمالاً شما باید با پرورش یک الگو، فرهنگ استفاده از آن را نیز در سرتاسر سازمان گسترش دهید، تا تصمیماتی که از این به بعد گرفته می‌شود به جای آنکه مبتنی بر افکاری تصادفی و تعصاب قبلی باشد، بر پایه یکسری اصول، منطق و اطلاعات صحیح استوار گردد.

این آخرین مطلب از سری مطالبی بود که امیدواریم به شما در ساخت داشبوردهای خلاقانه کلیک ویو کمک کند. به طور کلی برای ساخت داشبوردهای هوش کسب و کار، پس از شناسایی مخاطبان و نیازهای آنها و پیدا کردن شاخص های کلیدی عملکرد مرتبط با اهداف سازمان و بررسی منابع داده، باید راوی داستانی باشیم که دانش نهفته در دل داده ها را آشکار کند. پروسه ای که میتوان نهایت لذت را از آن برد.

 

دیدگاه خود را بنویسید: