۱۰ دلیل که کليک ويو را به بهترين راهکار هوش تجاری تبديل کرده است

۱۰ دلیل که کليک ويو را به بهترين راهکار هوش تجاری تبديل کرده است

بر اساس گزارش ها کليک ويو ( QlikView) به عنوان ابزار هوش تجاری با سريعترين سرعت رشد در جهان شناخته شده و در سال ۲۰۱۲ روزانه ۱۴ مشتری جديد به جمع مشتريان آن اضافه می گرديد.

 

کليک ويو به دلايل ذيل برتر است:

 

۱- QlikTech رتبه اول وفاداری مشتری در

  • رضايت از کارايي
  • تمايل به خريد مجوزهای کاربری بيشتر
  • خريد قابليت های تکميلي
  • کيفيت محصول و رقابت پذيری آن

۲- کليک ويو ( QlikView) یک پلت فرم نرم افزاری برای همه نیازهای  حوزه BI  (هوش تجاری) و مفاهیم وابسته به آن است .
۳- کليک ويو ( QlikView) به عنوان سريع ترين بسته نرم افزاری توسعه  درحوزه BI، متناسب سازی و  تحليل جامع کسب و کار است. می توان  آن را در عرض چند  روز و گاهی اوقات حتی چند ساعت بکار گرفت. این نتایج در  ROI بی بدیل است.
۴- کليک ويو ( QlikView) با فرض اينکه آناليز اطلاعات مشابه مدل های اجرايي ذهنی آن انجام شود، ساخته شده است اين قابليت با بکارگيری خاصيت انجمنی در ابزار پياده سازی شده و  قابليتی را فراهم می کند که هيچ راهکار هوش تجاري قابليت آن را ندارد.
۵- هزينه توسعه در کليک ويو ( QlikView)  معادل نصف هزينه کار با راهکارهای سنتي بوده و اين به معنی ارزش افزوده ۲ برابري آن در مقايسه با ساير ابزار هاست. همچنين هزينه سرمايه گذاری اوليه آن معادل یک هشتم راهکار های دير می باشد.
۶- آموزش کليک ويو ( QlikView) در زمان بسیار کوتاهی امکان پذير بوده و بر اساس گزارش گارتنر، سادگی کليک ويو مهمترين عامل انتخاب آن توسط کاربران شناخته شده ست.
۷- کليک ويو ( QlikView) از  مکعب استفاده نمی کند و شما تمام جداول اصلی را بارگذاری کرده و طراحی نمودار ها را بر مبنای آن انجام می دهيد. کاربران به تمام داده های بارگزاری شده دسترسی داشته  و می توانند هر زمان برای پاسخ خود اقدام کنند. تمام داده ها در حافظه موجود بوده و  اجازه   بهره برداری از آن به کمک خاصيت انجمنی برقرار است توانايي که توسط ابزار های دیگر پشتیبانی نمی شود.
۸- کليک ويو ( QlikView) رهبر بازار ابزارهاي مبتنی بر حافظه می باشد.
۹- در کليک ويو ( QlikView) شما لازم نیست هر زمان که یک گزارش جدید می خواهيد با متخصصين آی تي تماس بگیرید. هنگامی که یک راه حل مستقر شده است، کاربران در کنترل کل اطلاعات آزاد می باشند.
۱۰- در کليک ويو ( QlikView) میزان موفقیت پروژه ۹۸٪ در مقابل ۳۸٪ میزان موفقیت پروژه مبتنی بر OLAP می باشد.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید: